×

Dámská spolujízda

Spolujízda může u mnoha žen vyvolávat obavy o bezpečnost. BlaBlaCar je vybaven několika bezpečnostními prvky , které vytvářejí spolehlivou a důvěryhodnou komunitu. Přesto se ale může stát, že některé ženy nebudou chtít jet spolujízdou s mužem. Proto jsme na BlaBlaCaru vytvořili možnost Dámská spolujízda , aby si členky mohly domluvit spolujízdu s dalšími ženami. Díky této skvělé funkci se mohou ženy při spolujízdě cítit bezpečněji. Také jsme zjistili, že naše členky tuto možnost vítají především tehdy, když jedou spolujízdou s BlaBlaCarem poprvé.

Najdi jízdu

Pokud jsi žena a hledáš řidičku, se kterou bys jela spolujízdou, stačí se jen podívat na fotku nebo avatar řidiče (fialový obrázek pro ženy a modrý pro muže). Členové BlaBlaCaru musí ve svém profilu uvést pohlaví. Pokud chceš mít jistotu, že jsou uvedené informace spolehllivé, vyber si řidičku s několika hodnoceními. To znamená, že se s ní už ostatní členové komunity setkali a mohou potvrdit, že ve svém profilu uvádí pravé a skutečné informace o své totožnosti.

Nabídni jízdu

Pokud jsi řidička a máš volná místa v autě, můžeš nabídnout svezení pouze ostatním členkám – na tvou jízdu se tak budou moci přihlásit pouze ženy. V nabídce jízdy uvidíš, zda je jízda určená pouze pro ženy.

Někam se chystáš?

Nabídni dámskou spolujízdu teď!