Napsali o nás

V médiích

Pondělní Události se zabývaly tématem sdílené ekonomiky. Kromě toho porovnávaly plusy a mínusy jednotlivých dopravních prostředků na klíčové české trase Praha - Brno. Jak vyšla spolujízdu v porovnání s ostatními? Reportáž o sdílené ekonomice a cestování.

Marketing a media převzal naši case study. Statický produkt znamená váš konec. Komunikujte se zákazníky, naslouchejte podnětům a uvádějte je do života. A svou službu aktivně užívejte! Článek pro předplatile online.

Desítky milionů volných sedadel jsou každý den v milionech aut brázdících silnice po celém světě. My se snažíme tato sedadla zaplnit a přispět majitelům na provoz vozů. Podle CEO BlaBlaCaru Nicolase Brussona má tato snaha smysl i ve světě se samořiditelnými auty. Věří, že lidé budou auta stále chtít vlastnit. Přečtěte si celý rozhovor.

Blížící se advent je přítomný všude, kam se člověk podívá. Venkovní teploty pomalu klesají k nule, ve večerních ulicích svítí tisíce barevných žárovek, na každém kroku je cítit cukroví, medovina nebo svařené víno a na náměstích připomínají blížící se Štědrý den vánoční trhy. Srovnání nej trhů i typů dopravy, jak se na ně vypravit, přináší Doma.cz. Článek najdete zde.

Spolujízdou můžete vyrazit kamkoliv - třeba na Vánoční trhy. V Bratislavě jsou v mnohém podobné těm v Praze. Pochutnáte si tu na svařeném víně nebo grogu, nejrůznějších sýrech a klobáskách a pořídíte si slaměné a jiné ručně vyráběné vánoční ozdoby. Článek zde.

Kdo nechce trávit předvánoční čas v nákupních centrech, ale raději si chce užít pořádnou atmosféru Vánoc, jako je vůně cukroví, medoviny a svařáku, vyráží na vánoční trhy. Blesk.cz přináší náš přehled nejzajímavějších trhů, kam se pohodlně dostanete spolujízdou. Článek zde.

Blogerka Lucie Radová dosáhla hlavního cíle své cesty - dojela sama spolujízdou přes BlaBlaCar do Istanbulu. Poté, co si město prohlédla a pobyla u místní rodiny, se vydává na zpáteční cestu. Ta se ale komplikuje. Lucie si musí udělat neplánovanou zajížďku přes Atény. Pátý díl seriálu najdete na iHNED.cz.

Reportáž o tom, jak cestují čeští vysokoškoláci, odvysílala Česká televize. Podle průzkumů nedosahují příjmy studentů VŠ ani deset tisíc Kč měsíčně a studenti tedy hledají způsoby, jak ušetřit. V archívu najdete reportáž od 109:20.

Vysokoškoláci už většinou zahájili semestr a řada z nich musí do univerzitního města dojíždět. I když většina dopravců vychází mladým vstříc a poskytuje slevy, studentům se do vlaků a autobusů příliš nechce a často volí spolujízdu. Blesk.cz srovnával ceny dopravců i spolujízdy na různých trasách. Článek zde. 

Pohodlná cesta autem, jistota na kolejích nebo výběr z několika autobusových dopravců. To jsou možnosti, které mají cestující na trase Plzeň – Praha. Jakou dopravu vybrat? Skvělou analýzu dopravní situace a nabídky přinesl Deník.cz. Celý článek k přečtení zde.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Martinu Čmielovou na martina.cmielova [at] blablacar.com nebo blablacar [at] prkonektor.cz

Další informace nebo materiály najdete na: Ke stažení

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte politikou cookies

Nabídni jízdu